Stříkání plochých střech

O co jde?

Provádíme ochranné a renovační nátěry plochých střech z asfaltových pásů, kovových a minerálních podkladů, PUR pěny a dalších materiálů za pomoci profesionálního vysokotlakého stříkacího zařízení Airless.

Díky použití pokročilé nátěrové hmoty ROKO ELASTICKÝ NÁTĚR STŘECH vytvoříme na povrchu střechy flexibilní film, který se skvěle ukotví. Film je schopen zajistit dokonalé přemostění trhlinek v podkladu a kompenzovat jeho dilatační pohyby. Tyto elastické vlastnosti si film zachovává bez problému i při mínusových teplotách a bez poškození snáší vysoký počet mrazových cyklů.

Povrch poté nemá problém ani s dlouhodobým působením vody a je mu schopný bez problémů odolat. Film je vysoce odolný proti UV záření a prostupu vápenných výkvětů z minerálních podkladů.

Výsledný povrch se vyznačuje také skvělou životností, která se pohybuje od 10 do 15 let dle povětrnostních podmínek a expozici UV záření.

Jak to funguje

Nejprve jeden z našich techniků udělá prohlídku Vašeho prostoru. Následně obdržíte cenovou nabídku pro Vámi zvolené prostory. Po odsouhlasení nabídky zorganizujeme časový harmonogram tak, aby Vám plně vyhovoval.