Zateplení podkroví a půd

Izolace střechy polyuretanovou pěnou - ekonomické výhody

Pěnová střešní izolace se nejlépe prokáže na úsporách – nedostatek izolace bude mít za následek velké tepelné ztráty a obrovské účty za vytápění. Pokud žijete ve starší budově, měli byste zkontrolovat, zda je šikmá střecha v podkroví dostatečně izolována. Máte-li o tom pochybnosti, lze pomocí termografického zobrazování poskytnout přesné údaje o tomto subjektu.

V případě nově postavených domů musíte zohlednit současná ustanovení stavebního zákona a nařízení ministra infrastruktury. Pamatujte, že od začátku roku 2020 byly zvýšeny požadavky na izolaci stavebních příček, včetně izolace podkroví (buď stropy nebo šikmé střechy).

Ve všech případech se zdá, že izolace pěnové pěny je velmi dobrým rozhodnutím. Pěna poskytuje nejen tepelný komfort, ale také dokonalou zvukovou izolaci. Navíc eliminuje tepelné mosty, dokonale pokrývá celý izolovaný povrch a neabsorbuje vlhkost. Není pro škůdce atraktivní, takže aplikací stříkané PUR pěny si můžete být jisti, že s vámi nezůstane žádný nezvaný host. A co je nejdůležitější pro vaši rodinu - pěna vytváří přátelské prostředí bez alergenů, prachu a všech druhů plísní a hub.

Zateplení

Ukázková galerie