O NÁS

Společnost PURPANDA s.r.o. je firma, která provádí poradenské a realizační služby v oblasti zateplení, hydroizolace a zvukové izolace všech povrchů stříkanými PUR pěnami s otevřenou i uzavřenou formou buněk. Společnost PURPANDA s.r.o. provádí také jejich UV ochranné vrstvy různými typy materiálů, a to dle využití.

Naše společnost je složena z profesionálních a vyškolených zaměstnanců, kteří se oblasti zateplení, hydroizolace a zvukové izolace stříkanými PUR pěnami věnují dlouhodobě, proto naše společnost i přes tak krátkou dobu své činnosti spadá mezi úspěšné společnosti v oboru izolatérství na území České republiky.

Naše společnost zrealizuje 10-13 zakázek měsíčně, a to zejm. zateplení podkroví, půd, stropů, stěn, základů (více v sekci „reference“) a vykonává svou činnost na území Moravy, Slezska, Čech i na Slovensku.

Ve společnosti působí profesionální a vyškolení pracovníci, kteří mají odborné znalosti s aplikací pěnové izolace. Cílem společnosti PURPANDA s.r.o. je zejména spokojenost zákazníka, proto k realizaci svých zakázek využívá nejkvalitnější, nejmodernější a zdraví nezávadný materiál.

Proč si vybrat právě nás?

 • profesionalita a odbornost – Ve společnosti působí profesionální a vyškolení zaměstnanci, kteří mají odborné znalosti s aplikací pěnové izolace. Celý realizační tým společnosti PURPANDA s.r.o. se skládá ze 3 osob, přičemž nejstarší člen se věnuje nástřiku PUR izolací 28 let. Jiné firmy mají podobně zkušené členy zpravidla jen ve vedení, nicméně samotnou realizaci nástřiku PUR pěnou provádí především ne tolik zkušení zaměstnanci.
 • individuální přístup k zákazníkům – Naše společnost pracuje s každým zákazníkem individuálně, neboť cílem společnosti PURPANDA s.r.o. je zejména spokojenost zákazníka. Naše společnost zpracuje zájemci zdarma cenovou nabídku a navrhne nejlepší způsob řešení realizace nástřikem PUR pěnou.
 • kvalita a nezávadnost Jak již bylo uvedeno výše, společnost PURPANDA s.r.o. pro realizaci svých zakázek používá nejmodernější, nejkvalitnější a zdraví nezávadný materiál, proto je vhodná pro alergiky aj. Naše společnost používá pouze certifikované materiály.
 • cenová výhodnost
 • rychlost práce, flexibilita

V čem je zateplení PUR pěnou výhodné?

 • přesnost izolace – izolace nástřikem nabízí efekty, kterých nelze dosáhnout u tradičních pěnových bloků nebo minerální izolace. PUR pěna je díky způsobu aplikace nejpřesnějším způsobem izolace,
 • dokonalá těsnost, přilnavost ke všem povrchům, zaplní každý detail – jedná se tedy o celoplošnou a bezešvou izolaci bez tepelných mostů,
 • ekonomika – přesně nanesená vrstva eliminuje problém nivelace a plýtvání materiálem,
 • rychlost a komfort – na rozdíl od zateplení prostřednictvím polystyrenu nebo vlny trvá izolace stříkáním PUR pěny jen několik hodin. Polyuretanová pěna nepráší jako vlna nebo elektrifikuje jako napěněný polystyren,
 • stabilita – PUR pěna je velmi odolný materiál, který na rozdíl od minerální izolace při vystavení vlhkosti nebobtná a ani nemění tvar. PUR pěna má také životnost po celou dobu životnosti stavby,
 • nezatěžuje konstrukci a zpevní ji až šestinásobně,
 • návratnost na energiích do pěti let